יום ה׳, 27 במאי | סמיר ברמלה העיר העתיקה

"Photo Trip & Music" - חמישי בסמיר

הרישום נסגר
"Photo Trip & Music" - חמישי בסמיר

זמן ומקום

27 במאי 2021, 18:00 – 23:00
סמיר ברמלה העיר העתיקה, העיר העתיקה רמלה

חזרה לשנות ה60 וה70

קחו נשימה ארוכה ועצמו עיניים... השעה לקראת ערב  דמיינו שאתם מטיילים ברחבי עיר עתיקה, מיבנים עתיקים, סמטאות כניסיות ומסגדים ... קול המואזין והכניסיה משתלבים ביחד להרמוניה מיוחדת ... עוברים אל שוק במרכז העיר מריחים את השוק לפני הסגירה שותים בירה או כוס יין ואז מתקדמים לכיוון גלרייה לאומנות עכשיוית. אחרי קצת אומנות מגלים סמטה ובה אלפים תקליטים מכל הזמנים... צילומים מוקרנים על הקיר ומוסיקה ברקע .... תפתחו את העיניים אין צורך בלדמיין ... זה קורה חמישי ה 27.5 ב18:00 העיר העתיקה רמלה פותחת את הערב לתרבות .. מוסיקה אומנות אוכל ושתיה מתחברים לערב של תרבות בסמיר רמלה . אז מה בתוכנית : החל מהשעה 18:30 יפתחו דוכני תקליטים מכל הזמנים ומכל סוגי המוסיקה חדשים וישנים.

המרכז לאומנות עכשיוית  יהיה פתוח  עד השעה 20:00 לקהל הרחב בתערוכה :   'מציאות אולי מדומה' - קרן גלר | יובל שאול | טל שוחט.

בריכת הקשתות תהיה פתוחה לקהל ( בתיאום מראש ולקבוצה ) .

בשעה 21:00 עמיר מרק ואסי זגדון במופע משותף - ערב תלת  מימדי שמחבר תערוכת תמונות, שירים לייב וסיפורים מעוררי השראה.

עמיר מרק - מאמן בודהיסטי וצלם אמן אשר מחבר מזה שנים רבות את עולם הצילום עם אינספור מסעות שעשה בארץ ובעולם תוך תיעוד נדיר של רגעים, נופים ואנשים.

אסי זגדון הוא מוסיקאי יוצר מקורי עם שישה אלבומים באמתחתו, מנהל "רדיו מהות החיים" (מקבוצת אריסון) מאז הקמתו, חוקר תרבות ורוח, לומד ומלמד.

תבואו יהיה ערב מעניין וטעים .

סיור ערב
מחיר
כמות
סך הכל
  • רמלה לקראת ערב
    ₪0
    ₪0
    0
    ₪0
סך הכל₪0