top of page
Back to 60s & 70s
Back to 60s & 70s

Thu, Aug 12

|

סמיר ברמלה

Back to 60s & 70s

אוגוסט חם לוהט... השעה לקראת ערב דמיינו את עצמכם מטיילים ברחבי עיר עתיקה, מיבנים עתיקים, סמטאות כניסיות ומסגדים ... קול המואזין והכניסיה משתלבים ביחד להרמוניה מיוחדת ... עוברים דרך שוק היסטורי במרכז העיר, מריחים את השוק לפני הסגירה שותים בירה,עארק אוזו או כוס יין ואז מתהלכים ברחובות הטמפ' כבר ירדה .

הרישום נסגר
אירועים אחרים

זמן ומקום

Aug 12, 2021, 6:30 PM – 11:00 PM

סמיר ברמלה, קהילת דיטרויט 7 רמלה | העיר העתיקה

קצת על האירוע

אוגוסט חם לוהט... השעה לקראת ערב דמיינו את עצמכם מטיילים ברחבי עיר עתיקה, מיבנים עתיקים, סמטאות כניסיות ומסגדים ... קול המואזין והכניסיה משתלבים ביחד להרמוניה מיוחדת ... עוברים דרך שוק היסטורי במרכז העיר, מריחים את השוק לפני הסגירה שותים בירה,עארק אוזו או כוס יין ואז מתהלכים ברחובות הטמפ' כבר ירדה ... ומוסיקה של שנות ה60 וה 70 נשמעת בסמטה... תפתחו את העיניים אין צורך בלדמיין ... זה קורה חמישי 12.08 החל מהשעה 18:00 בעיר העתיקה רמלה מוסיקה אומנות אוכל ושתיה מתחברים לערב של תרבות בסמיר רמלה . אז מה בתוכנית :

החל מהשעה 18:00 יפתחו דוכני תקליטים מכל הזמנים ומכל סוגי המוסיקה חדשים וישנים. תפריט אוכל רחוב מיוחד ומעניין של המסעדה ( תפריט בקרוב ) . תפריט בירות ממבשלת טייבה וממבשלת סאן מיגל , קוקוטלים על בסיס אניסים , ויין

הופעת כובע של – moses & צמד אקוסטי עם סאונד וגרוב ווינטייג' עושה בלוז ורוק אנד רול

בריכת הקשתות תהיה פתוחה לקהל ( בתיאום מראש ולקבוצה ) .

בקרוב נפרסם כמה סיוריים מודרכים בערב

תבואו יהיה ערב מעניין וטעים .

האירוע לפי הנחיות משרד הבריאות לפי התו הירוק .

שתפו את האירוע

bottom of page